Kāzu deja daudziem jaunajiem pāriem svinīgākajā un skaistākajā mūža dienā ir sagādājusi ļoti nepatīkamus mirkļus. Tradīcija prasa, lai jaunais pāris svinīgi dejotu savu kāzu valsi visu viesu priekšā. To nevar apiet vai no tā izvairīties. Bieži tieši kāzās, kad nekas vairs nav labojams, atklājas, ka kāzu valsis sagatavošanās periodā nav novērtēts un tam nav pievērsta pietiekoša uzmanība. Tad satraukumā viesu acu priekšā pēkšņi abas kājas ir kreisās un līgava tiek nesaprotami stumdīta, kurpes nomīdītas. Vēl briesmīgāk ir tad, ja stumda jauno vīru.

Nevienam nekas netiek aizrādīts, jo tā ir paša jaunā pāra deja, bet viesiem nevar aizliegt arī domāt, vērtēt un salīdzināt. Pēdējā laikā ļoti daudzi pāri to ir sapratuši un meklē iespējas apgūt kāzu valsi. Vieni nāk pie mums, citi izvēlas citus deju skolotājus. Katrā vietā šo valsi vai kāzu deju māca citādi un katrs pāris ierodas ar citādu iepriekšējo dejošanas vai nedejošanas pieredzi. Pāriem laiks līdz kāzām ir no nedēļas līdz pat vairākiem mēnešiem. Situācijas dažādas, bet galvenais – kāzu valša loma ir jānovērtē un tā nebūt nav maza.

Kāzu valša apgūšana notikusi ļoti dažādos termiņos. Esam palīdzējuši cilvēkiem kāzu valsi atsvaidzināt, nostiprināt nedēļu pirms kāzām. Katru gadu saskaramies ar situācijām, kad cilvēki vēlas apgūt kāzu valsi pēdējās nedēļas laikā, tomēr optimālākais laiks un stabilākais rezultāts iegūstams, ja cilvēki, kas nekad nav dejojuši, par kāzu valša apgūšanu sāk domāt 2 – 3 mēnešus pirms kāzām. Kāzu valsis var nebūt klasiskais valsis. Tā var būt kāzu deja, izpildot tango, blūzu vai pat svingu.

Cirkus lāču sindroms ir vērojams pie iestudētām dejām, kas nozīmē – iestudēta kāzu deja, bet, kad sāk dejot kāzu viesi, tad atklājas, ka jaunlaulātie dejot kopā ar viesiem neprot. Balles deju kursos Manieres sagatavotie cilvēki prot dejot ne tikai savu kāzu deju, bet arī prot dejot kopā ar saviem kāzu viesiem.
Cena par vienu nodarbību EUR 30.00 , bet var mainīties atkarībā no vēlamajiem laikiem, pieejamās zāles.